Миколаїв Інформ

Забезпечує формування соціальної політики псевдореспубліки – заочно підозрюється «в. о. міністра» профільного відомства «днр» (ФОТО)

Забезпечує формування соціальної політики псевдореспубліки – заочно підозрюється «в. о. міністра» профільного відомства «днр» (ФОТО)
376719 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури чоловіку заочно повідомлено про підозру в посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України й колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).
У серпні 2016 року, перебуваючи в тимчасово окупованому м. Донецьку, чоловік добровільно пішов на співпрацю з окупаційною владою й обійняв посаду «заступника міністра праці та соціальної політики днр».
 
 
У листопаді 2022 року «топчиновника» підвищили до «в.о. міністра праці та соціальної політики днр». Відтоді підозрюваний бере участь у засіданнях фейкового уряду з правом вирішального голосу, готує постанови окупаційного відомства. Також «посадовець» контролює діяльність органів виконавчої влади, які перебувають у віданні «міністерства». Він погоджує структуру та штатний розклад «республіканських» центрів зайнятості, служби у справах сім’ї й дітей, пенсійного фонду, інспекції з питань дотримання нікчемного законодавства про працю.
 
Наразі чоловік перебуває у розшуку. Слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях здійснюють стосовно нього досудове розслідування.
 
Максимальне покарання – 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та конфіскацією майна.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

© 2020 mykolayiv-inform

Мої відео