Українська сторона підготувала 200 прізвищ для наступного обміну полоненими
![Українська сторона підготувала 200 прізвищ для наступного обміну полоненими Українська сторона підготувала 200 прізвищ для наступного обміну полоненими](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/25.05.2020/8f05eddcbeecd3157443ecf8c6ae646d.jpg&size=1200x800)
Україна підготувала та передала Тристоронній контактній групі список, що містить дві сотні осіб, яких вимагають повернути. Про це заявив заявив віце-прем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в інтерв`ю для «Сегодня».
За словами віце-прем'єра, питання планують обговорити в середу, 22 квітня.
«Переговори щодо подальших етапів обміну, безумовно, будуть продовжуватися. У рамках гуманітарної підгрупи ТКГ Україна передала список з близько 200 осіб, яких ми вимагаємо повернути», — заявив Резніков.
Нагадаємо, 16 квітня між сепаратистами і українською стороною відбувся обмін полоненими. На територію, підконтрольну так званій «ДНР», Україна віддала 14 людей. Терористи взамін — 20 осіб. Серед повернених на українську сторону більшість громадянських, ніж військових.