Миколаїв Інформ

Майже п`ять тисяч громадян звернулися до відділів ДРАЦС Львівщини через вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Майже п`ять  тисяч громадян звернулися до відділів ДРАЦС Львівщини через вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»
214614 ПЕРЕГЛЯДІВ

За I півріччя 2021, до відділів ДРАЦС у Львівській області, за допомогою вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» звернулося 4928 громадян, що на 40% більше в порівнянні з минулим роком (2969 громадян за I перше півріччя 2020 року) – Тарас Грень, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).
Нагадаємо, які саме послуги можна отримати за допомогою вищевказаного порталу:
записатися на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для вас час;
поставити питання та отримати консультацію;
подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану або внесення змін до актових записів цивільного стану;
подати заяви на отримання свідоцтв повторно;
подати заяви на отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.
Слід звернути увагу, що подана заява скріплюється кваліфікованим електронним підписом (КЕП). За відсутності КЕП формується звернення до заяви, що потребує особистого звернення до відділу ДРАЦС протягом 3 днів для особистого підпису заяви.
Також вебпортал дає можливість оплатити необхідні платежі – державне мито, плату за видачу витягу реєстру тощо.
До Уваги громадян, подання до відділів ДРАЦС заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу для проведення реєстрації та для безпосереднього отримання свідоцтва чи витягу.

© 2020 mykolayiv-inform

Мої відео