Миколаїв Інформ

Інформаційне агентство : Збірна команда Донецької обласної прокуратури здобула перемогу в 1/16 фіналу турніру з футболу на «Кубок захисника України»

440054 ПЕРЕГЛЯДІВ
18 вересня 2021 року у м. Вінниці, на базі спортивного клубу «Нива», відбувся матч 1/16 фіналу турніру з футболу на «Кубок захисника України» серед працівників органів прокуратури.

На футбольному полі зійшлись збірні команди Донецької та Вінницької обласних прокуратур. У напруженому двобої обидві команди показали завзяту, цікаву гру, наповнену яскравих моментів. Здавалось, ще пара атак та вдалих передач і м’яч обов’язково торкнеться сітки воріт суперника, проте забити не вдалось і перший тайм завершився нічиєю.

У другому таймі донецькі прокурори зібрались силами і, незважаючи на гідний опір господарів поля, провели гарну атаку за дві хвилини до завершення основного часу нарешті пробили захист вінничан: 1:0.

Здобувши беззаперечну перемогу на даному етапі змагань, футбольна збірна Донецької обласної прокуратури зустрінеться в 1/8 фіналу турніру з переможцем матчу між збірними Черкаської та Одеської обласних прокуратур.