Миколаїв Інформ

Еліна Світоліна продовжує перемагати на кортах US OPEN

258826 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Америці триває тенісний турнір US Open. Перша ракетка України Еліна Світоліна, після перемоги над співвітчизницею Даяною Ястремською, в 1/8 фіналу здолала дев’яту в рейтингу WTA американку Медісон Кіз із загальним рахунком 7:5; 6:4. Матч тривав 1 годину 15 хвилин.

За цей час наша спортсменка виграла 67 очок, проти 57 – у Кіз. Впродовж поєдинку американська тенісистка виконала сім подач на виліт. У той час як Світоліна — всього одну. Втім українка діяла більш впевненіше, припустившись лише 13 невимушених помилок. Для порівняння, у Медісон Кіз втричі більше: вона помилилася 39 разів.

Це була вже четверта зустріч Світоліної та Кіз на кортах професійних турнірів. У трьох попередніх матчах двічі сильнішою була саме американка. Проте наразі Світоліна зрівняла рахунок в особистому протистоянні. Для української тенісистки перемога в матчі стала особистим рекордом. Вперше в кар’єрі Еліна Світоліна пробилася у чвертьфінал Відкритого чемпіонату США, де боротиметься з британкою Джоанною Конта.

Нагадаємо, цьогорічний US Open – найбагатший в історії. Призовий фонд першості перевищив 57 млн дол.