Миколаїв Інформ

Капрал Служби судової охорони Людмила Ілюк здобула 4 золоті медалі Чемпіонатів України зі змішаних бойових мистецтв та універсального бою

378516 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями у Хмельницькому пройшов Чемпіонат України з універсального бою серед юніорів та дорослих, у якому взяли участь майже 150 спортсменів із 14 областей України.
Службу судової охорони на цих престижних змаганнях представляла співробітниця Територіального управління Служби у Чернівецькій області капрал Служби судової охорони Людмила Ілюк.
Змагаючись за першість, Людмила здобула одразу три золоті нагороди, зокрема, у ваговій категорії до 63 кг у розділах “класика” та “лайт”.
Ще одну золоту нагороду у ваговій категорії 60+ капрал Служби судової охорони Людмила Ілюк виборола на Чемпіонаті України зі змішаних бойових мистецтв, який у середині травня пройшов у столичному Палаці спорту.
За підсумками цих престижних змагань капрал Служби судової охорони Людмила Ілюк потрапила до складу Національної збірної команди України зі змішаних бойових мистецтв та універсального бою і представлятиме нашу державу на європейській та світовій арені.