Миколаїв Інформ

Генпрокурор Ірина Венедіктова обговорила з делегацією Світового банку співпрацю в поверненні активів

Генпрокурор Ірина Венедіктова обговорила з делегацією Світового банку співпрацю в поверненні активів
316424 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зустрілася із делегацією Світового банку на чолі з регіональним директором у справах країн Східної Європи Арупом Банерджі. Участь у зустрічі також взяли провідний економіст та керівник програми з економічної політики Світового банку у Східній Європі Карліс Смітс і провідний фахівець банку з питань фінансового сектору Лаура Поп. Під час зустрічі сторони обговорили основні напрями співпраці у сфері боротьби з корупцією.

«Корупція - це іржа, яка роз’їдає наше суспільство. Ми маємо це змінити і це спільна відповідальність для всіх правоохоронних та державних органів.  Боротьба з нею – надважлива для процвітання країни. Ще один ключ до успішного розвитку – судова реформа. І громадяни України, і іноземні інвестори хочуть жити за прозорими правилами в країні з верховенством права, а не корупції, знати, що вони захищені від протиправних діянь», - наголосила Ірина Венедіктова.

Генеральний прокурор також розповіла про інші основні пріоритети роботи прокуратури на сьогодні - боротьбу з екологічними злочинами, розслідування військових і воєнних злочинів, злочинів проти дітей, захист прав інвесторів.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанню повернення активів, незаконно виведених з України, із різних юрисдикцій і важливості досвіду фахівців Світового банку у цьому.

«Нам потрібна спільна дорожня карта з повернення активів, а також експертна підтримка Світового банку для розробки дієвих механізмів. Також ми відкриті до обміну досвідом у сфері обігу криптовалюти», - додала Генпрокурор.

Регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі високо оцінив зусилля української сторони на напрямі розвитку антикорупційної інфраструктури в державі та реформу прокуратури, відзначивши що наразі будується справді нова інституція.    

gp.gov.ua

Теги: Генеральний прокурор,Ірина Венедіктова,Світовий банк

© 2020 mykolayiv-inform

Мої відео